Jakie zmiany zaszły w prezydencie Zelenskim w ciągu ostatniego roku?

Z okazji swoich 45. urodzin prezydent Ukrainy Wołodymyr Zeleński opublikował w mediach społecznościowych zabawny filmik. W wideo pokazał, jak drastycznie zmienił się jego wygląd w ciągu ostatnich jedenastu miesięcy.
Wojna ma transformujący wpływ na każdego, nie tylko na tych, którzy biorą w niej czynny udział. Przypadek Volodymyra Zelensky’ego pokazuje, że sytuacja kryzysowa, jaką jest wojna zbrojna, odciska swoje piętno nie tylko na cywilach, ale również na politykach, którzy aktywnie zarządzają krajem. Jest to oczywiście widoczne poprzez klip opublikowany przez ukraińskiego prezydenta w dniu jego 45. urodzin.

wygląd Zelenskiego w wideo z poprzedniego roku. Cóż za zmiana w wyglądzie!
W klipie, który Zelensky opublikował w internecie, możemy obejrzeć kompilację niektórych przemówień, które wygłosił w ciągu poprzedniego roku. Widzimy, jak wyglądał przed inwazją rosyjską, a następnie widzimy, jak jego fizjonomia zmieniła się w ciągu następnych dni w wyniku zajęcia części narodu i niezliczonych informacji o zbrodniach popełnionych przez siły wroga.

Skrajna zmiana wyglądu Zelensky’ego jest również po części wynikiem celowych działań z jego strony. Aby podkreślić swoje związki z zubożałym narodem, porzucił drogie i wytworne garnitury na rzecz prostych swetrów. Przestał też żartować i uśmiechać się podczas publicznych wystąpień. Wynika to częściowo z naturalnych reakcji, a częściowo z chęci przypomnienia mieszkańcom zachodniej części kraju, jak ciężka jest sytuacja na froncie i w ostrzeliwanych miastach.

Wołodymyr Zełenski Źródło: president.gov.ua

świętowanie 45. urodzin prezydenta Ukrainy. W środę Wołodymyr Zeleński obchodził swoje 45. urodziny i otrzymał serdeczne życzenia urodzinowe od swojej żony. Pierwsza Dama Ukrainy Olena Zeleńska kilkakrotnie przekazywała osobiste życzenia swojemu mężowi. „Pytanie „co się w tobie zmieniło w ciągu ostatniego roku?” pojawia się dość często. Ja stale odpowiadam, że się nie zmienił, że pozostaje taki sam. Tą samą osobą, z którą rozmawiałam 17 lat temu. Prawda jest jednak taka, że coś się przesunęło i dziś grymasi się znacznie mniej niż kiedyś. Dla ilustracji, tak jak na tym zdjęciu… Mam nadzieję, że masz więcej powodów do grymaszenia. I jesteś świadomy wymagań. Wszyscy jesteśmy świadomi. Masz odpowiednią dozę uporu. Najistotniejszą rzeczą jest utrzymanie zdrowego poziomu sprawności fizycznej. Utrzymuj swoje dobre zdrowie, czyżby! Chcę dzielić z tobą każdą z twoich szczęśliwych chwil. Proszę, przyznajcie mi tę możliwość! „- napisała na Instagramie Olena Żeleńska. Oprócz tego zamieściła zdjęcie swoje i małżonka.

 

źródło: wprost.pl

 

By nowinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *