obrazek,-ktory-odbiera-mowe.-straznik-graniczny-niesie-male-dziecko-na-rekach-[wideo]

Sytuacja na Ukrainie jest cały czas bardzo napięta. Z godziny na godzinę rośnie liczba ofiar śmiertelnych. W czwartek Wołodymyr Zełenski poinformował o śmierci 137 osób oraz 316 rannych. Wsparcie dla naszych wschodnich sąsiadów płynie ze wszystkich stron świata, w tym również z naszego kraju. W sobotę wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker przekazał, że granicę naszego kraju przekroczyło już 100 tysięcy obywateli Ukrainy.

Polacy na różne sposoby próbują pomóc uciekającym przed wojną wschodnim sąsiadom. Wielu z nich szuka schronienia w naszym kraju, udając się m.in. w kierunku przejścia granicznego w Medyce (woj. podkarpackie). W TVN24 pojawiło się nagranie, na którym widzimy strażnika granicznego, który pomaga matce nieść jedno z dzieci. To jest obrazek, który widzimy tu od świtu, co kilka, kilkanaście minut kolejne grupki – słyszymy na antenie. Jak poinformował wiceszef MSWiA, polską granicę przekroczyło już 100 tys. obywateli Ukrainy. Od rozpoczęcia działań wojennych na Ukrainie do dzisiaj na całej długości granicy z Ukrainą 100 tys. osób przekroczyło tę granicę z Ukrainy do Polski – powiedział.

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: tvn24, forsal.pl
Foto: Kadr z tvn24/facebook.com/prostozopolskiego

Artykuł Obrazek, który odbiera mowę. Strażnik graniczny niesie małe dziecko na rękach [WIDEO] pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

By nowinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *